Estonian - etFinnish

Firmast

TERE TULEMAST KNOOBUS OÜ KODULEHELE

Knoobus OÜ on põhiliselt pleki- ja katusetöödega tegelev ettevõte, mis alustas oma tegevust 2008 aastal.
Tänaseks on firma oma tegevust laiendanud ja töid teostatakse nii Eestis kui ka Soomes.
Hetkel pakub ettevõte tööd 16 inimesele.
Knoobus OÜ töökas kollektiivis on plekitöömeistreid kuni 15 aastase pleki,- ja katusetöö kogemusega.
Meie põhieesmärgiks on leida TEIE JAOKS parim lahendus katuste ja kergmetallfassadide ehitamisel.

Nüüd on parem ülevaade meie mahukamatest objektidest näha ka videos: 
https://www.youtube.com/channel/UCQrtQ4rrBdScYdUb1zsY2fg

Võit Aasta Katuse konkursil!

OÜ Knoobus ja AS Toode koostöös sündinud katuse- ja fassaadilahendus võitis Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu konkursil Aasta Katus 2015 metallkatuste kategoorias esikoha! Tegemist on tugeva tunnustusega suurimalt katusealaselt erialaliidult ja oleme selle üle uhked. Metallkatuste kategoorias oli konkurents tugevaim ja seeläbi suureneb saavutatu väärtus veelgi.
Esikoha toonud projektis kasutatud materjalid ja lahendused olid üsnagi eripärased ja unikaalsed arvestades Eesti turul tavapäraseks saanud lahendusi.
Tegemist on eramajaga, mille katust ja osa fassaadist katavad patineeritud titaantsingist valtsitud katted ja hulgaliselt käsitööna valminud eritooteid - vihmaveesüsteemid, tuulutuslahendused, läbiviigud jne. Hoone tellija soov oli saada perfektne lahendus, mis puudutab fassaadi ja katusealuse toimimist - sellel hoonel ei tohiks tekkida kunagi jääpurikaid ja esineda soojalekkeid. Hoonele on paigaldatud läbimõeldud turvavarustus ja päikesekütteelemendid. Katusekatteks on kasutatud 0,70mm paksust ja topeltvaltsitud titaantsinki tootjalt Rheinzink,seinas on sama tootja materjal paksusega 0,80mm. Seinaelementide liitmisel on kasutatud Eestis väheesinevat, kuid Kesk- ja Lääne-Euroopas väga levinud nurkvaltsliidet, mis annab piisava veepidavuse ja suurepärase visuaalse tulemuse. Hoonele on paigaldatud nõuetekohane piksekaitsesüsteem. Kogu ehitusprotsessi iseloomustas väga asjalik asjaajamine tellija, tootja ja paigaldaja vahel. Kõik tooted on valminud AS Toode Saue tehases ja tooted paigaldas OÜ Knoobus (http://www.toode.ee/?module=news&;id=267). 
Pikemalt saab konkursi tulemustest lugeda Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu kodulehelt www.katuseliit.ee  
Pilte võidu toonud katusest saab vaadata meie galeriist: http://www.knoobus.ee/et/galerii/item/21-aasta-katus-2015

2015 aastal osales Knoobus OÜ taas Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabelis 2015. 

Ettevõtete konkurentsivõime edetabeli koostamise eesmärgiks on kaasa aidata Eesti ettevõtete konkurentsivõime tõusule ja koos sellega majanduse kiiremale arengule. Edetabel toob esile kõige edukamad ettevõtted ja seab need eeskujuks teistele. See on edukate ettevõtete jaoks hea võimalus ennast avalikkusele tutvustada ja selle kaudu oma konkurentsipositsiooni kindlustada. Ehitusettevõtted 2015 tabelis saavutas Knoobus OÜ 12. koha. Tabel asub: http://www.ettevotluskonkurss.ee/edetabelid-2/#table9 
Väike- ja keskettevõtted 2015 tabelis oleme 29. kohal. Tabelit saab vaadata siin: http://www.ettevotluskonkurss.ee/edetabelid-2/#table1

 Knoobus OÜ osales ning sai 22. koha ehitusettevõttete seas konkursil:
„Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime Edetabel 2014“ mille raames selgitati välja „Konkurentsivõimelisimad ehitusettevõtted 2014“  www.ettevotluskonkurss.ee.
 Tabel asub meie Galeriis: http://www.knoobus.ee/et/galerii/item/19-eesti-ettev%C3%B5tete-konkurentsiv%C3%B5ime-edetabel-2014

19 veebruar 2014 tunnustas Äripäev kiiresti arenevaid väikeettevõtteid ehk gaselle. Nende seas oli ka Knoobus OÜ. Selle puhul ilmus meist artikkel Äripäevas, mida saate lugeda meie galeriis:
http://www.knoobus.ee/et/galerii/item/20-knoobus-artikkel

Katusemeistrite MM-i kolmas koht!  
14.-16.novembril 2012 Šveitsis, Luzernis toimunud noorte katusemeistrite maailmameistrivõistlustel OÜ KNOOBUS Eestit esindades kolmanda koha!
Metallkatuse võistlus koosnes kaldkatuse katmisest klaasvahust soojustuspaneeliga, korrektse aluskatte ja hüdroisolatsiooni paigaldamisest.
Sellele paigaldati topeltvaltsliitega valtskatus titaantsingist toorainest. Lahendada tuli liited vertikaalpinnaga.
Teise võistluspäeva käigus tuli lahendada samuti topeltvaltskatus, seekord vasest.
Võistlusülesanne sisaldas neelude lahendust, katuseakna paigaldust, ümara toru läbiviigu ja vihmaveesüsteemi lahendamist.
Vabakavas paigaldati firma Prefa fassaadilahendust alumiinium seinaplaatidest.
Fotod võistlusest galeriis- http://www.knoobus.ee/et/galerii/item/18-katusemeistrite-mm

 Baltroof 2012
27.-28.juulini peeti Moostes Põlvamaal Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liidu eestvedamisel esimesed Baltimaade meistrivõistlused noortele katusemeistritele.
Väga palavatel päevadel olid võistlustules 12 meeskonda Eestist, Lätist ja Leedust. Võisteldi kolme katusekatte paigalduses – kivi- ja valtsplekkkatus ning lamekatuse tööde kategoorias.

VALTSPLEKK-KATUSE kategooria tulemused:  
1. koht – Knoobus OÜ. Võistlejad Vadim Levko ja Rainer Räis. Juhendaja Meelis Viese 
2. koht – Katusekeskus OÜ. Võistlejad Siim Moldau ja Edgar Karpov. Juhendaja Aimar Lillepea
3. koht – Läti võistkond koosseisus Vilnis Ķiņķeris ja Valdis Vucāns. Juhendaja Ilmārs Jurjāns
4. koht – Leedu võistkond koosseisus Arvydas Menkevičius ja Giedrius Juškauskas. Juhendaja Ruslanas Fomenko   

Oma kategoorias parim Eesti meeskond (2012 aastal Knoobus OÜ) esindas Eestit novembris Šveitsis toimunud IFD maailmameistrivõistlustel.
Fotod võistlusest galeriis - http://www.knoobus.ee/et/galerii/item/15-baltroof-2012

 

Tegeleme ehituslike pleki- ja katusetöödega